USB flashdisk

Jindrich Fucik FULDA na seznam.cz
Pondělí Březen 4 13:15:23 CET 2024


Já za sebe mohu jen konstatovat, že ano, velikosti mezi 64 - 128 GB jsou běžnější. Na druhou stranu, pokud kapacitu "oříznu", tak potom vydrží docela dlouho (jeden/dva roky) fungovat. Pravda - nesnažím se najít maximum kapacity. Když mi test řekne že zapsal 80, tak první oříznutí udělám na 70. A používám je převážně na blbosti jako nahrání/poslech mp3, takže za ten rok mají třeba 100 zápisů a pak už jen čtení.

---------- Původní e-mail ----------
Od: Jan Kuba <honza.kuba na gmail.com>
Komu: HW-news <hw-list na list.hw.cz>
Datum: 4. 3. 2024 10:06:03
Předmět: Re: USB flashdisk

Ten test ale podle popisu neproběhl korektně. Popravdě nevěřím, že je tam 800GB. Reálně tak 128GB, nebo spíš 64,16.... alespoň dle mých zkušeností.  I ta zdravá část může vykazovat chyby, vėtšinou po nějaké době používání v autě to poznám že v muzice nebo povídání jsou lehká přerušení. Fakt je že takhle zlobí snad všechny flashky z Ali..

pondělí 4. března 2024 Jindrich Fucik <FULDA na seznam.cz> napsal(a):
OK, takže je to podle očekávání a číňan nepřekvapil.

V tomhle případě to řeším tak, že si udělám partition velikosti 874GB (nebo menší) a nechám jí znovu projet testem. Až se dostanu na velikost, která se tváří jako celá funkční. Né že by to zvětšilo důvěryhodnost, ale člověk má nějakou dobu jasné hranice, kolik toho může nahrát a nestane se mu, že poslouchá zajímavej podcast a najednou ticho a pak ještě hodinu v autě přemejšlí, kdo je vrah.


Další informace o konferenci Hw-list