RE: Hledá se GPS tracker

Pavel Rotter PavelRotter na newte.cz
Sobota Červenec 13 12:13:56 CEST 2019


.....no na aliexpressu je toho přehršel.... (21317 nálezů) možná dle obrázku by jste to poznal.... ale je to na dýl :-)))

 

From: Hw-list <hw-list-bounces na list.hw.cz> On Behalf Of Jan Kuba
Sent: Saturday, July 13, 2019 11:03 AM
To: HW-news <hw-list na list.hw.cz>
Subject: Hledá se GPS tracker

 

Hezký den,

Viděl jsem před časem GPS tracker, který fungoval tak, že se na něj zavolalo ze smartphonu s Androidem, a ono to navázalo spojení . Tak, že tracker volání tracker přijal  (zvednul) a pak to komunikovalo jen po tom audiu . V apce se pak objevily souřadnice, stav baterie , a další telemetrie. 

Byla k tomu apka  taková nějaká divná, pár znaků tam bylo čínských. Umělo to souřadnice  přesměrovat na mapy google.  Ten tracker šel nastavit i tak, že to souřadnice odříkalo do telefonu anglicky, nebo čínsky a pak se to přeplo na odposlech.

Také to v případě "alarmu" umělo prozvonit nadefinovaná čísla. Alarm šel nastavit jako zvuk, pohyb, nadrychlost, opuštění definovaného čtverce  , low bat a kontakt. Tracker měl v sobě jednu 18650 baterii a na spodní straně byl silný magnet. Simka se dávala

se spodní strany  jako "isostat" a měla gumovou záslepku. Nabíjecí USB konektor měl vnitřní PINy jako kontakty alarmu. Dělal jsem k tomu zdroj 12/5V,  nemám od toho nic dalšího ani fotky.

Už nějakou dobu hledám něco podobného, ale nemůžu to najít. Nevíte někdo o co jde? Co mám hledat?

 

 

Po věčných peripetiích s dobíjením, předěláváním a placením 4 ks SIM co v trackerech provozuji mě došlo, že tohle je řešení, které by mě maximálně vyhovovalo. Umím SIM bez měsíčního paušálu, bez dobíjení, nic dalšího by to nestálo.

 


 <https://www.avast.com/sig-email?utm_medium=email&utm_source=link&utm_campaign=sig-email&utm_content=webmail> 

Bez virů.  <https://www.avast.com/sig-email?utm_medium=email&utm_source=link&utm_campaign=sig-email&utm_content=webmail> www.avast.com 

 

------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://list.hw.cz/pipermail/hw-list/attachments/20190713/7d42764a/attachment.html>


Další informace o konferenci Hw-list