OT: ach ta dnesni mladez

balu balu na k-net.fr
Úterý Květen 19 21:08:57 CEST 2015


Ked idem s niekym na pivo idem s niekym na pivo, nie cumet do telefonu. Mate nejakych divnych kamaratov :-)
Nehovorim o tom ze tym druhym davam jasne najavo ako su mi ukradnuti...> On 19.5.2015, at 11:22, Kuba Jan <honza.kuba na gmail.com> wrote:
> 
> Na tyhle pivní dýchánky s kolegy většinou nosím:
> https://www.google.cz/search?q=Jammer&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=MQBbVfeMEYL9ywPA5ID4Bg&ved=0CC4QsAQ&biw=1344&bih=731
> Stačí 3G, Wifi a LTE pásmo, na EDGE nikoho  surfovat nebaví. 
> Jak zjistí, že NET nejde, už tu placku nikdo z kapsy nevyndá... :-)
> Ale jinak je to ve stejném stylu , jako níže :-(
> 
> Dne 19.5.2015 2:21, Pavel Kadečka napsal(a):
>> Seděli jsme s kolegy z práce v hospodě, pili pivo a kecali. V tom jeden z nich vytáhl mobil a začal něco hledat o probíraném tématu na internetu. A to se stalo ještě několikrát. V jednu chvíli si všichni kolegové hráli se smartfounem a šoupali prstama po dotykáči. Tak jsem vytáhl           svou tlačítkovou nokii a abych aspoň trochu zapad, začal jsem listovat ve starých SMSkách, co jsme si psali s přítulkyní ;)
>> 
>> Poslední dobou mě vytáčí přítulkyně, že má v telefonu internet a fejsbůk a hraje si s tím častějc, než by se mi líbilo. Tím myslím třeba to, že si povídáme, jí cinkne zpráva z FB a ona začne chatovat. Takže jsem ji varoval slovy "es kommt der Tag" neboli "přijde den", kdy jí s tím krámem švihnu vo zem, aby jí to nerozptylovalo a mohla se mi naplno věnovat.
>> 
>> IMHO dnešní mládež by i uměla ty odpory spočítat bez mobilu, ale proč, když na telefonu je to rychlejší. Než přišly kalkulačky, taky lidi všechno počítali z hlavy nebo tužkou a papírem.
>> 
>> P.K.
>> 
>> Dne 19. května 2015 1:26 Vláďa Anděl <vaelektronik na vaelektronik.cz> napsal(a):
>>> Stal jsem ve fronte u slona a asi 20 lety chlapec stojici prede mnou se s kamaradem domlouval, ze koupi nejake ledky. Pak vytah mobil, pustil nejaky LED resistor calculator a podle toho k tem ledkam kupoval odpory. To uz dnesni mladez neumi bez mobilu vydelit dve cisla? Nebo snad nevi jak se to pocita? Slysel jsem ze v Japonsku se opovrhuje lidma, co jsou zavisli na chytrych mobilech, protoze pak na tom hledaji uplne vsechno a prestavaji si namahat mozek. Treba to jednou dojde i k nam a svet bude zase normalni.
>>> Andel
>> 
>> 
>> 
>> _______________________________________________
>> HW-list mailing list  -  sponsored by www.HW.cz
>> Hw-list na list.hw.cz
>> http://list.hw.cz/mailman/listinfo/hw-list
> 
> _______________________________________________
> HW-list mailing list  -  sponsored by www.HW.cz
> Hw-list na list.hw.cz
> http://list.hw.cz/mailman/listinfo/hw-list
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://list.hw.cz/pipermail/hw-list/attachments/20150519/e016d1a9/attachment.html>


Další informace o konferenci Hw-list