RE: [OT] Docházkový systém

Zdenek zdej na atlas.cz
Středa Leden 29 13:52:26 CET 2020


Dostatečně odstrašující příklad...
______________________________________________________________
> Od: "Čihák Martin" <cihak na dkv.cd.cz>
> Komu: "'HW-news'" <hw-list na list.hw.cz>
> Datum: 29.01.2020 13:35
> Předmět: RE: [OT] Docházkový systém
>
Po instalaci trvalo cca 2 roky jež jednotlivé komponenty přestaly odcházet a povyměňovalo se vše co bylo vadné. Samotná instalace a rozchození systému trvalo cca půl roku než to začalo nějak fungovat.
 Po uplynutí záruky mě obslužný SW při každém spuštění upozorňuje že jsem nezaplatil roční výpalné za "údržbu systému" a na půl minuty mi zablokuje klávesnici a teprve pak mě pustí do systému.
 Podotýkám, že jde o řádně zaplacený SW - žádný hack. Nebylo to úplně levné.  Firma nabízela jako doplňkovou službu roční údržbu za docela velké peníze - k tomu nevidím žádný důvod a tak jsem nabídku nepřijal. Nejprve mi to úplně systém zablokovalo a když jsem kolem toho udělal humbuk tak mi milostivě nahráli nový klíč, který už "jen" při každém spuštění otravuje.
 
 Stačí Vám to jako důvod k tomu se této firmě vyhnout ?
 
 Abych jen nekritizoval. Máme systém cca 12 let a od té doby jsem to jednou potřeboval při výměně serveru přeinstalovat a cca 5x jsme systém potřebovali opravit nebo přidat nové komponenty. To proběhlo bez problému a za slušnou cenu. Ovšem pachuť přetrvává...
 
 Martin


Další informace o konferenci Hw-list