Free Electricity Generator

Pavel Hudecek edizon na seznam.cz
Čtvrtek Říjen 17 17:33:07 CEST 2019


A ještě jsem si vzpomněl na jeden free energy projekt, bylo to asi 2hodinové video odněkud z jihovýchodu, Rumunsko, nebo tak pod. Tam výstupní výkon měřili dost exaktně kalorimetricky (luxmetr a měřící + referenční bedna se žárovkama) a vstupní kontrolovali dle elektroměru.

Můj závěr byl, že tohle jediné řešení vede k reálné úspoře, tedy alespoň peněz odběratele proudu:-)

PH

From: Vláďa Anděl 
A co se teprv děje v léčitelství ... Někteří jedinci ovládají bioenergii, což je něco, co fyzika nezná - ale to přece ještě neznamená, že to neexistuje nebo nefunguje. Jen se ví, že na to neexistují fyzikální čidla. Vlastně se ani neví, jestli tato energie má vlnový charakter. Ale mezi léčiteli je spousta lidí, kterým nestačí že mají tyto schopnosti, ale používají různé "zázračné" přístroje. Mluví pak zasvěceně o frekvencích, na kterých cosi v těle rezonuje. Mají přístroj, který pomocí detekce těchto frekvencí udělá kompletní diagnostiku
http://www.zdravivzrcadle.cz/sensitiv-imago.html
Můžete se pak posadit před výbojku buzenou onou frekvencí a věřit že vám pomůže
https://www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/plasma-plazmovy-generator-rpz-14
nebo si ty frekvence můžete jen tak vyzařovat
https://www.biorezona.cz/pomocnici/super-ravo-zapper

Už na to snad vydali (nebo teprv chtějí vydat?) nějaký zákon, který by tyhle šarlatánské přístroje omezil - respektive že dotyčný léčitel musí prokázat princip, na jakém ta léčba funguje. U některých to už z jejich webu zmizelo, ale dá se toho stále najít dost.

Anděl


Dne 17.10.2019 v 14:28 AZE napsal(a):

  Na sš v Nové Pace asi mají předmět Aplikace pavědy. Jinak to vypadá jako článek, jaké se kdysi objevovaly ve Sdělovací technice na 1.dubna, třeba “Bezztrátová zátěž” a podobně. 
  Je obdivuhodné, jak tito pavědečtí vynálezci, snad z neznalosti, nevzdělanosti, hlouposti či naivity, dovedou využívat obecně známá fakta a věci, aniž jim rozumí a překrucovat je, ale tak, že se to vlastně nedá ověřit. Mluví o Maxwellových rovnicích, aniž tuší, co a k čemu  to je. Ohání se výrazy typu časoprostor. Laik nad tím může žasnout, ale je s podivem, že na takové hovadiny naletí učitelé ze střední odborné školy. Je zcela zřejmé, že student celou “práci” opsal z nesmyslných článků, kterých je plno. Jed smutné, že na střední škole učí takoví učitelé, kteří nejsou schopni rozpoznat, o co jde.
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://list.hw.cz/pipermail/hw-list/attachments/20191017/70b20646/attachment.html>


Další informace o konferenci Hw-list