Free Electricity Generator

AZE aze na seznam.cz
Čtvrtek Říjen 17 14:28:40 CEST 2019


Na sš v Nové Pace asi mají předmět Aplikace pavědy. Jinak to vypadá jako článek, jaké se kdysi objevovaly ve Sdělovací technice na 1.dubna, třeba “Bezztrátová zátěž” a podobně. 
Je obdivuhodné, jak tito pavědečtí vynálezci, snad z neznalosti, nevzdělanosti, hlouposti či naivity, dovedou využívat obecně známá fakta a věci, aniž jim rozumí a překrucovat je, ale tak, že se to vlastně nedá ověřit. Mluví o Maxwellových rovnicích, aniž tuší, co a k čemu to je. Ohání se výrazy typu časoprostor. Laik nad tím může žasnout, ale je s podivem, že na takové hovadiny naletí učitelé ze střední odborné školy. Je zcela zřejmé, že student celou “práci” opsal z nesmyslných článků, kterých je plno. Jed smutné, že na střední škole učí takoví učitelé, kteří nejsou schopni rozpoznat, o co jde.

Připomíná to novodobé šmejdy, kteří prodávají zázračné přípravky a léky na cokoli, a zašťiťují se přitom jmény neexistujících lékařů z existujících klinik a univerzit. Téma MEG je přitom profláknuté už řadu let, i já jsem se setkal se skalním zastáncem a experimentátorem, který veškeré fyzikální argumenty vyvracel tím, že on “není postižen vzděláním”, takže to prostě udělá. Po dvouletém snažení se mi přiznal, že to vzdal, a že nejvíc “vydělal” na té mědi, kterou odvezl do kovošrotu. Poté ovšem pokračoval výzkumem orgonu či jak tomu říkal, kdy ve starém favoritu měl malý elektrolyzér na 12V a a hadičkou vedl plyn do sacího potrubí. Někde mám i fotku, úžasná věc. To je další téma podvodníků a tato zařízení byla k mání za nemalé peníze někde na netu.
Toto je jedna z typických vět a myšlenkových pochodů těchto velikánů:

“Beardenův tým dále považuje čas za zhuštěnou energii, jinými slovy tvrdí, že „volná energie“ pochází z časové domény, z množství podélných EM vln vyplňujících „prázdné vakuum“ časoprostoru. Touto formulací času byla sestavena podle Einsteinovy rovnice (1) nová rovnice (2), kde hmota energie byla nahrazena změnou času. 
Rovnice (1):

2 E = mc2

Rovnice (2):

E = Δtc2 


https://docplayer.cz/4724387-Skoly-by-mely-studenty-ucit-jak-pavedu-poznat-a-nikoli-jak-ji-propadnout-perpetuum-mobile-z-nove-paky.html

aze

From: Pavel Poucha 
Sent: Thursday, October 17, 2019 10:25 AM
To: HW-news 
Subject: Re: Free Electricity Generator

Zdravím, 

tady je práce toho studenta z Nové Paky: https://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/overeni-funkce-bezpohyboveho-generatoru-meg

S pozdravem
ing. Pavel Poucha
jednatel
pavel.poucha na papouch.com
Tel. +420 777 232 485

Papouch s.r.o. - vývoj
Papouch store s.r.o. - obchod
Papouch production s.r.o. - výroba

Máte-li chuť, navštivte naše stránky http://www.papouch.com/


čt 17. 10. 2019 v 7:26 odesílatel Jan 'yanek' Bortl <yanek na yanek.cz> napsal:

 Ptal jsem se, a u celostatniho kola SOC to za 45 let teoreticky ani prakticky nemohlo byt - po tom by sli jak "po uzenym". Urcite ne u komise zabyvajici se elektronikou a podobne. Nebylo to jen nejake skolni/okresni/.. kolo?

 Jestli to bylo opravdu v poslednich letech, daji se dohledat i nizsi kola. Muzete to opravdu zkusit upresnit? Jmena studentu, skola, rok, ...?


 Dne 15. 10. 19 v 20:54 Pavel Hudecek napsal(a):

  Už je to nějakých pár let. 5-10 nejsem si jist. Studenti postavili MEG a rozchodili do toho stavu, kdy měřáky na výstupu ukazují víc než na vstupu. A hodnotitelé jim to sežrali.

  PH

  From: Jan 'yanek' Bortl 
  Mohu znat podrobnosti na tu SOC? Kdy to bylo? Jake kolo? Nejlepe i ktera komise(obor)?  Dne 14. 10. 19 v 22:48 Pavel Hudecek napsal(a):

   Bohužel, kdysi na to nepřišla ani hodnotící komise SOČ... A pánové ze Sisyphosu sice věděli, ale ohradili se jen metodou “tak to není, protože my tomu na rozdíl od vás rozumíme”, čímž tomu moc nepomohli.

   PH

   From: Jan Kuba 
   https://www.youtube.com/watch?v=m8U-55VGSFI  
   Proč lidé zveřejňují takové nesmysly už se tu řešilo. 
   Na tomhle videu jsou zajímavé 2 věci:
   První jak tam doslova "lepí" ty smaltované drátky k elektrodám svíčky..
   Druhá, jak "napájí" tu úsporku.
   Je opravdu tak těžké bez čtení komentářů ( jen shlédnutí videa ) přijít na to, jak to, že zářivka svítí?
   Ptám se, protože předmaturitní studenti technického licea ani netuší..

   
-- 
Jan 'yanek' Bortl <yanek [at] yanek. cz>
http://yanek.cz/
-----------------------------------------------------------------
"Maybe one day you will learn that your way is not the only way."
                    Opher [StarGate: The Nox]
_______________________________________________
 HW-list mailing list - sponsored by www.HW.cz
 Hw-list na list.hw.cz
 http://list.hw.cz/mailman/listinfo/hw-list--------------------------------------------------------------------------------
_______________________________________________
HW-list mailing list - sponsored by www.HW.cz
Hw-list na list.hw.cz
http://list.hw.cz/mailman/listinfo/hw-list
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://list.hw.cz/pipermail/hw-list/attachments/20191017/9ebb64a7/attachment.html>


Další informace o konferenci Hw-list