Kam v Praze na TK

Balu balu na k-net.fr
Úterý Duben 9 09:29:41 CEST 2013


Vcera sme sa boli trochu poflakat po okoli. Navstivil som par malych obchodikov a vsade maju originalne ziarovky, od 15W do 200W, pekne vylozene na policke za smiesne ceny. Lahodi to oku :-) 
Predavaju aj usporky aj led ziarovky od phillipsu. Bohuzial sa mi nepodarilo zistit kolko tu stoja tie tretky od phillipsu, moc sa to nepredava.
Lokalitu neprezradim, nech to nedojde niekto vykupit :-)) ale je tu 32 stupnov a 15:29 hodin :-pOn 9.4.2013, at 14:55, Pavel Kadečka <pavel.kadecka na gmail.com> wrote:

> Dne 7. dubna 2013 22:34 Šerých Jakub <Serych na panska.cz> napsal(a):
>> ... a nemyslím tím žádnou technickou kontrolu, nýbrž Tepelné Koule :-) Zjistil jsem, že z běžných řetězců nejen že zmizely žárovky ve watáži nad povolení EU, ale výrobci žárovek pochopili, že je třeba začít dělat něco pro to, aby je výbojková lobby zcela nezlikvidovala, takže namísto běžné svíčkové 40W žárovky E14, co stávala tak 10 Kč jsou teď nesmyslné halogenky zatavené v baňce se standardní cenou 79,90 nebo 89,90.
>> 
>> Na tuhle hru se mi fakt nechce přistupovat, proto sháním tipy na dobré pražské neřetězcové elektroobchody, kde předpokládám klasické žárovky ještě k sehnání budou.
> 
> Tak mě napadá, že na zákazu žárovek vydělali prodejci nejen úsporných
> žárovek, ale i tepelných koulí. Jinak se vlastně tolik nezměnilo, 100W
> žárovky se dají pořád koupit zákaz nezákaz.
> 
> P.K.
> _______________________________________________
> HW-list mailing list  -  sponsored by www.HW.cz
> Hw-list na list.hw.cz
> http://list.hw.cz/mailman/listinfo/hw-list


Další informace o konferenci Hw-list