RE: Problém s laserovkou HP - 6L

Martin Vorel.hwnews hwnews.martin.vorel@arms.cz
Čtvrtek Říjen 4 00:37:49 CEST 2007


Pred lety mi jedna z mnoha 6L tiskla hodne "vyseptane" nakonec stacilo vycistit to zrcatko u laseru. Tiskarna byla v dost prasnem provozu. U 6Lky je ta laserova jednotka uplne nahore uprostred ..spis vepredu...snadno demontovatelna.. bez obav rozebratelna a vycistitelna. Pokud jste z okoli Decina, tak vim o sikovnem zivnostnikovi co vam tyhle zavady na laserovkach dobre zdiagnostikuje a levne opravi (i originalnim novym dilem) . Kontakt kdyztak poslu rovnou na vas mail.
Zdravi Martin
 
----------------------------------
http://aktualnizpravy.cz/
----------------------------------


From: novotny.pp@atlas.czTo: hw-list@list.hw.czSubject: RE: Problém s laserovkou HP - 6LDate: Thu, 4 Oct 2007 00:13:00 +0200
Moznosti je cela rada, od spinaveho zrcadka pres koncici laser az po zavadu ci blby kontakt v VN casti.
Tady najdete servisni manual jsou tam i priklady a mozne priciny chybnych tisku
http://www.feedroller.com/Store/Service%20Manual/LASERJET%205L,%206L%20Service%20Manual.pdf
 
 
 


From: hw-list-bounces@list.hw.cz [mailto:hw-list-bounces@list.hw.cz] On Behalf Of Kručinský LadislavSent: Wednesday, October 03, 2007 11:04 PMTo: HW-newsSubject: Problém s laserovkou HP - 6L
 
Vážení kolegové. Obdržel jsem porouchanou laserovku tiskárnu HP - 6L, nemá moc naběháno a dělá následující problém: Tisk je méně kontrastní, zcela chybí šedé tóny a mezi černými plochami je něco jako stín. Vyzkoušel jsem tonerovou kazetu v jiné tiskárně, tam chodí bezchybně. Zapékací pícka taky funguje, neb tisk nejde rozmazat. Zkoušel jsem vše na co dosáhnu vyfoukat a vlasovým štětcem vyčistit - bez výsledku. 
Myslel jsem, že bude nějaký problém s nabíjecím drátkem ale tento jsem vůbec nenašel. Pokud mne zrak neklame, tak papír před tonerovou kazetou jede pouze po chromovaném pásku asi 13 mm širokém, nic dalšího zjevně vadného jsem nezahlédl.
Vím že jsou zde kolegové kteří se opravami těchto věcí zabývají a tak bych se rád dotázal, zda neznají možnou příčinu ? Je to banalita nebo mám zanechat snah ?
Děkuji předem. 
zdravim -  regards - tschuess 
Ing. Ladislav Krucinsky specialista servisu Linde  MH - CZ tel. + 420 602 213 486 
 
_________________________________________________________________
Discover the new Windows Vista
http://search.msn.com/results.aspx?q=windows+vista&mkt=en-US&form=QBRE
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: http://list.hw.cz/pipermail/hw-list/attachments/20071003/ac52036b/attachment-0002.htm 


Další informace o konferenci Hw-list