CPLD stale v tom plavu :-)

Daniel Valuch daniel.valuch@orange.fr
Úterý Červenec 7 10:54:26 CEST 2009


ved o to ide, nie je vhodne na aplikaciu ktoru zvladne 74HC86 za 4Kc, 
zato ale na jednom cipe mozete implementovat napriklad zlozite vypocty s 
vektormi kazdych 12 ns. To zase ani kybel (mozno ani paleta) 74HC86 za 
4Kc nezvladne :-)
Kazdy cip ma svoje uplatnenie na ktore bol navrhovany...
b.



j.Krajinka@seznam.cz wrote:
> S CPLD si hraju cca mesic teda, celkem tak 3-4 hodiny, ale rozprostreny v case 1 mesice, za tu dobu jsme uz narazil na tri veci na ktere CPLD nejsou vhodne. 
> Vyuziti vnitrniho hradla v obvodu hodin s krystalem.
> Zpozdovani signalu seriovym razenim hradel.
> A ted mi tu je naznacovano, ze cituji High-Performance CPLD 5ns nezvladne to co 74HC86 za 4Kc :-)
>
> Ale vazne, je mi nekdo schopen rici respektive jak a kde zjistim (teda krome toho ze to zkusim na realnem hw) jaka je podrobnejsi casova analyza jednoho jedineho hradla XOR realizovana v rekneme XL9536 7ns, pokud bych toto chtel pouzit jako fazovy detektor?
>
> Ma tu nejake opticke meridlo realizovane na standartni TTL rady 74HC , diky nemoznosti pouzit vyssi frekvence to je relativne slozite cca 10-15IC nicmene na konci na 74HC86 bez problemu registrujeme posuny o 200ps. Videl jsem cosi podobneho realizovaneho na nejakem malem Lattice a rad bych udelal novejsi verzi na CPLD bud XL9500 nebo Cooll RunnerII, nicmene je celkem k nicemu pokud budu mit diky CPLD vyssi pracovni frekvenci, budu moci presne pocitak pocty pulsu, kdyz defakt to nejdulezitejsi a to zaverecky fazovy detektor bude mit horsi rozliseni nez ten staricky 74HC86, jasne mohl bych vedle posadit 74LVC86, ale jednak to nema spravnou poezii a pak LVC obvody s v CR strasne spatne shani.
>
> Jirka
>
>   






Další informace o konferenci Hw-list